ثبت نام کنید
خرید نهایی 0

درباره آینوتی


شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری "آینوتی" یک شرکت خصوصی بوده که با مدیریت آقای "علی معارفی"، فعالیت خودش را از آذر ماه سال 1390 با هدف کارآفرینی در حوزه فروش و بازایابی و ارائه خدمات نرم افزاری به تمامی کسب و کارها بر بستر مخابراتی، آغاز کرد. هم اکنون شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس توانسته است با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده و با بیش از 345000 کاربر فعال متشکل از کارشناسان فروش در شهرها و استانهای مختلف ایران و همچنین کشورهای همسایه، نقش پر رنگی در رونق و کارآفرینی کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات بازاریابی دیجیتال داشته باشد.

 

خدمات قابل ارائهشرکت گسترش طراحان نقش الماس خدمات نرم افزاری خود را در قالب نرم افزارهای تحت وب بر بستر امکانات و خدمات مخابراتی ارائه داده است که کسب و کارهای متفاوت و ارگان‌های مختلف می‌توانند برای ارتباط با مشتریان و گسترش کسب و کار خود از این امکانات بهره‌مند شوند.

این امکانات و خدمات شامل موارد زیر می‌باشد.
ارائه دهنده‌ پنل ارسال پیامک انبوه (Bulk-SMS)
ارائه‌ دهنده خدمات مبتنی برکدهای USSD (ایجاد انواع منو جهت قرعه کشی، سیستم مسیریابی و ثبت موقعیت مکانی کسب و کار و مخاطبان بر روی نقشه، نوبت دهی، دریافت پیام مخاطب، دریافت مشخصات مخاطب، نظرسنجی، محصولات و سبد خرید، خدمات پرداخت آسان، شارژ سیم کارت‌های اعتباری و ...
ارائه دهنده‌ کارت ویزیت الکترونیکی (EBC) به همراه صفحه‌ی اختصاصی وب به هر کارت ویزیت برای معرفی کسب و کارها در دنیای وب
ارائه دهنده‌ رزومه ساز آنلاین الکترونیک (iCV) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
ارائه دهنده‌ آنتیویروس بومی (پادویش - Padvish) با نسخه امنیت کامل برای استفاده در سازمان‌ها و سیستم‌های شخصی
ارائه دهنده‌ سرویس اشتراک ویدئویی (eNama)

 

ثبت نام و عضویت در سایت آی نوتی

 

شما طرفدار کدام تیم هستید؟
پرسپولیس
استقلال